PRODUKCIJA

 

UAB „Ecovia Baltica“ yra autorizuotas oficialaus NAC „ISTA“ atstovo Lietuvoje (UAB „Telekonta“) produkcijos platintojas.


ISTA AKUMULIATORIAINAC “ISTA”  - didžiausia ir moderniausia švino–rūgštinių akumuliatorių gamintoja Ukrainoje ir visose NVS šalyse. Savo veiklą pradėjusi 1995 metais, įmonė sistemingai diegė stambiausių Europos ir Amerikos gamintojų (Elbak, Sovema, Siemens, Eagle Oxide Service ir kt.) naujausias ir moderniausias gamybos linijas, bei taikė novatoriškus technologinius sprendimus, kurių dėka įmonės produkcija yra gerai žinoma ir vertinama globalioje rinkoje. Siekiant patenkinti išaugusią aukštus kokybės standartus atitinkančią gaminamos produkcijos paklausą, NAC “ISTA” per metus pagamina daugiau nei 5 milijonus švino–rūgštinių akumuliatorių, naudojamų lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, žemės ūkio technikai ir kt. Visa NAC “ISTA” gaminama produkcija atitinka ES  EN-60095-1 ir ISO/TS 16949  standartus.

Pagrindiniai NAC „ISTA“ prekiniai ženklai – ISTA, OBERON ir MOTRIO (oficialus RENAULT ir NISSAN akumuliatorius nuo 2007 metų).Kategorijos

Skelbimai Siauliuose